0

Udemy İndirim Kuponları

Matriks eğitimlerine %30 indirimli katılmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

 1. Algoritmik Trade Eğitimi

 2. Eğitim boyunca toplamda 4 adet trend takip sistemi yapıyoruz ve bu sistemleri nasıl geliştireceğinizi de anlatıyorum. Sistemlerin dışında, sanal server ve portföy yönetimi konularına da değiniyorum. Eğitim boyunca yapılan bütün sistemler dokümanlar bölümünde açık kaynak olarak paylaşılmıştır. 12 saat boyunca sıkılmadan izleyeceğiniz bir eğitim sizi bekliyor.
 3.  
 4. İndirimli Satın Al
 1. Sıfırdan Metastock Eğitimi

 2. Metastock dili, Algoritmik Trade için tasarlanmış olup, öğrenmesi çok kolaydır.  Diğer yazılım dillerinin göz korkutucu derecede karışık olduğunu düşünürsek; Metastock dilini çok kısa sürede sıfırdan öğrenebilirsiniz.Algoritmik Trade yaparken kullandığımız bütün fonksiyonları detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştım. Sende Metastock dilini öğrenip kendi robotlarını yazabilirsin.
 3. İndirimli Satın Al
 1. Sihirli İndikatörler Eğitimi

 2. Bu eğitimin temelinde indikatörlerin etkin kullanımı yer almaktadır. Teknik analiz yapıyorsak indikatörleri kullanmak zorundayız. İndikatörler hakkında bilgi sahibi olmadan piyasa analizi yapmamız imkansız. Bu sebeple piyasada kullanılan en yaygın indikatörlerin kullanımı, yorumlanması ve bu indikatörleri kullanarak strateji geliştirme adımlarını öğreneceğiz.
 3. İndirimli Satın Al
 1. Matriks IQ Eğitimi

 2. Bu eğitimde Algoritma Sihirbazı ve Kodlama Editörünü kullanarak Matriks IQ programının temellerini anlamaya çalışıyoruz. IQ ile tanışma eğitimi gibi düşünebilirsiniz. Programı kullanabilmek için temel C# bilginizin olması gerekir. İlerleyen zamanlarda geniş kapsamlı bir eğitim hazırlayacağım.
 3.  
 4.  
 5. Ücretsiz

Topluluğumuza Katılın

Sürekli güncellenen eğitimler ile piyasada bir adım önde olun. Bilgi güçtür.

Yeteneklerinizi Geliştirin

Algoritmalarla uğraşmak bütün hayatınızı değiştirir. Farkındalık yaratacağı gibi problem çözme becerinizi geliştirir.

Para kazan

Ekran takip etmeyi bırak, robot kullan. Alım-Satım kararlarının getirdiği psikolojik baskıdan kurtul, huzurlu para kazan.